| 10011993 a întrebat:

Ca parere aveti despre rimelele de la oriflame? se merita sa-mi iau unul? daca nu ce rimel imi recomandati?:*

Răspuns Câştigător
| madalinacr a răspuns:

Buna! este bun acela de la avon MASCARA SPECTRA LASH pret:29. 00 nu e la reducere in aceasta brosura 16, il vei gasi la pagina 60...sunt foarte multumita de acel rimmel:Xil ador.

4 răspunsuri:
| Stella a răspuns:

Da sunt buna si eu am unul"P

| camelia1812 a răspuns:

Sincera sa fiu nu nu mi am comandat nimic de la oriflame.in schimb folosesc un rimel ff bun de la rimmel london-21 ron + un creion de ochii grozav:X

eu zic ca merita:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc un rimel de la oriflame big grin
Se numeste "wonder las mascara"...il am de ceva timp si sunt multumita de elbatting eyelashes

| masterworld a răspuns:

Nu folosesc rimel dar ia-ti de la avon...sunt foare bune