| ◕‿◕ a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la Oriflame? Se merita sa le cumperi? Daca da, ce produse recomandati?

Răspuns Câştigător
| pau89 a răspuns:

Eu iti recomand parfumul Giordani Golg...se numara printre preferatele mele happy

9 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Da se merita.

| Xonia a răspuns:

Sunt mai buna alea de la Avon

| cristina a răspuns:

Mai bine avonwinking

| Caty_9264 a răspuns:

Unele produse sunt bune, altele nu.Eu am incercat produsele Oriflame si consider ca sunt mai bune produsele Avon...deci nu prea se merita atata timp cat este o firma mai de calitate la care poti apela pentru ca sunt foarte multi reprezentanti Avon. sper ca sfatul meu te-a ajutat. te pup, papa!

| ◕‿◕ explică:

Ce produse recomandati?

| pithicot a răspuns:

Eu prefer produsele de la oriflame.

| ancaid a răspuns:

Se merita; totodata poti fi reprezentant cu o comanda minima de 50 lei; id ancasimanu

| Andree a răspuns:

Se merita eu imi cumpar. uite site`ul lor http://ro.oriflame.com/index.jhtml

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.