| dutzuGman a întrebat:

Cand cumperi un produs online trebuie sa platesti cu cardul? Eu nu am card, stiti alta metoda de plata?

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Paypal sau plata ramburs, adica platesti cand iti iei coletul

2 răspunsuri:
| ElizzaTPU a răspuns:

Plata ramburs la posta sau la curier happy

| nadyank a răspuns:

Depinde ce cumperi si de unde cumperi. In mgazinele online din Romania ai mai multe optiuni: poti plati ramburs (la curier), cu cardul cand plasezi comanda, sau prin transfer bancar inainte sa primesti comanda. Daca este vorba de produse personalizate plata se face inainte cu cardul sau prin transfer bancar. In magazinele online straine se accespta in general plata in avans cu cardul (PayPal) in special pentru noi romanii.