| Stefan_Marian_1965 a întrebat:

Care credeti ca este cadoul perfect pentru o fata?

6 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Depinde de fata.Nu cred ca se multumeste doar cu pupic. Cosmetice, cd cu filme, bijuterii, flori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sarut happy, un baiat perfect si un Te iubesc sincer happy

| hummmer a răspuns:

Un băiat perfect.

| lexalexa999 a răspuns:

Un parfum si un buchet maaaare de flori sigur o vor impresiona happy

| Voicu_Teodora_1988 a răspuns:

Asta depinde de fata si de comportamentul celui care ii da cadoul de pana atunci. Daca fata nu prea a primit cadouri de la aceea persoana ea va fi multumita si cu un buchet de flori. Daca ea a fost rasfatata cu cadouri scumpe cele mai potrivite sunt bijuteriile sau hainele.