| flo2000flo a întrebat:

care credeti voi ca este cadoul perfect pentru o fata de 14 ani?

7 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Un animalut, un pestisor cu acvariu, un hamster, o broasca testoasa de apa, un perus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum ceva timp era bună o păpuşică, acuma nushhh, cred că un dildo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-mi si mie ce vrei sa faci cu ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gusturile fetei. Daca ii plac animalele i-ai putea lua un hamster sau ceva de genul. Daca ii plac bijuteriile i-ai putea lua o bratara/lantic. Un tricou, o rama foto, un ursulet de plus, un buchet de flori, sa o scoti la o prajitura.

| TempestUV a răspuns:

Generatiile se schimba.Copii din ziua de azi nu mai sunt ce erau odata.Depinde acum de fata. Unele vor bijuterii altele vor flori.Intreaba-i prietenele si o sa iti spuna ele ce gusturi are.

Răspuns utilizator avertizat
| cristinacurasov1000 a răspuns:

Un sarut?!