| Dudăăăă a întrebat:

Care culoare credeti ca s-ar purta anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Kay a răspuns:

Culoare la ce?
La par se poarta blond platinat pentru fetele cu tenul deschis, iar blondul auriu si roscatul teracota la toate tipurile de ten. Depinde de cum iti sta bine.
Ah, satenul, ca de obicei, nu se demodeaza niciodatawinking.
La suvite: blond deschis -> suvite de blond mai inchise, saten-> saten mai inchis sau negru, iar daca vrei sa iesi din tipare putin, se poarta, de asemenea, suvitele albastre sau rosiibatting eyelashes.

Culorile toamna-iarna 2010 pentru haine sunt predominant pastilate, adica nuante de rosu, galben auriu, maro, roz prafuit, verde acid etc.

Sper ca'ti este de ajutor! :*

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Anul acesta se poarta ''roz'' si ''mov''.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Se poarta Flacara Violet, verde, roz inchis, funda?

| sylvie a răspuns:

Daca se poarta movul trebuie sa iti schimbi totul din dulap in mov?
Poata ce iti place si ce iti sta bine.

Abh
| Abh a răspuns:

Se va purta ce iti place si ce iti permiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nuconteaza

| Dutzulescu a răspuns:

Asta numai de Bote' depinde...rolling on the floor)

| verypanda a răspuns:

Mov

| sabatuzs a răspuns:

Verde si mov

| aurica_4849 a răspuns:

Categoric violet