| StefaniaM a întrebat:

Care e cel mai ieftin telefon cu wifi?

Răspuns Câştigător
| pr0ph3t a răspuns:

Wifi au si telefoanele mai vechi care nu au sistem de operare, cu 100 de lei gasesti la second, de ex Nokia c3, si ceva LG-uri mai ieftine am vazut happy

5 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Cel mai ieftin e cu siguranta Samsung galaxy young s5360 y.e bun.merge bine wifi. funda? ti-am fost de ajutor

| baterie777 a răspuns:

Samsung Galaxy mini2 sau Samsung Chat 355

| Toto47 a răspuns:

In prezent cred ca Samsung Galaxy mini 2. arata bine. si are si android happy

| tpustefy a răspuns:

Eu am Samsung galaxy yang.e dragut are android si costa in jur de 4 milioane