| cipicu92 a întrebat:

Care v-ati mai cumparat credite pe facebook pentru top eleven prin modalitate de plata paypal? Incerc sa imi cumpar si nu reusesc. Nu e o problema de la banca deoarece pe goal united am putut efectua plata online. Am cont paypal, dar din pacate nu reusesc sa fac tranzactia. De fiecare data cand incerc, imi apare urmatorul mesaj: This transaction could not be completed because of a problem with your funding source. Please verify that all payment information is correct and up to date. If you continue to see this message after verifying your information, you will have to contact your bank, credit card company, or payment provider directly to find out why the charge was declined.

In the meantime, please try adding a different funding source to complete your purchase. Cine ma poate ajuta si pe mine?

3 răspunsuri:
| georgetzop a răspuns:

Si eu aseara am cumparat tokens de pe top eleven cu un card visa si nu am primit nimicsadsadsad o sa verific daca mi-au luat banii cand ajung la o banca

| Christian826 a răspuns:

Sunteti obsedati de joc

| Coman_Ady_1998 a răspuns:

Cand iti cumperi credite de pe fb pentru un joc, creditele nu ti se adauga la joc ci se adauga in contul tau(acele credite le poti cheltui doar la unele jocuri nu la toate)