| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa telefonul Huawei U8860 Honor la liber? cam cat ar costa la germanos si in kaufland? funda + vot

Răspuns Câştigător
| Sotaro324 a răspuns:

Scrie pretul la linkul de sus si germanos nu face livrari acasa pentru Queek doar cele din Bucuresti au tel ala. si cele care sunt in centre mari de comercializare daca nu ma crezi intri pe germanos cluj si pune tel ala nu il gasesti happy

6 răspunsuri:
| Sotaro324 a răspuns:

Buna Ninaa

Germanos nu are acest telefon dar are
http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-huawei-u8860-honor-26047169

Si uite nist informatii

http://www.flashgsm.ro/Huawei-U8660-Honour

Bft!

Răspuns utilizator avertizat
| Sotaro324 a răspuns (pentru Ninaa):

Da dar preferabil e sa il ei dintr-un centru mai renumit sa nu il iei busit de acolo te trezesti cu el stricat peste 1 luna 2 preferabil :Afi Palace Cotroceni 85% Liberty City Mall 50% Carefour pentru mine Kaufland cam 10% reprezinta incredere am luat multe stricate de acolo

Bafta big grin

Si pretul variaza in functie de ce vrei pe el... aplicati mai multe mai mult la pret dar asa normal 11 mil cu abonament 2 3. da gasesti in carefour si la 9 mil liber afi 7 8 liberty 10-11 BFT

| Sotaro324 a răspuns (pentru Ninaa):

Scrie pretul la linkul de sus si germanos nu face livrari acasa pentru Queek doar cele din Bucuresti au tel ala. si cele care sunt in centre mari de comercializare daca nu ma crezi intri pe germanos cluj si pune tel ala nu il gasesti happy

| SpriteDouaPuncteP19 a răspuns:

La Liber Cred Ca E Vro 800-900 lei Dar Restu Nu Stiu Apar Fel Si Fel De Oferte!

| dericku7 a răspuns:

Ial de aici http://bit.ly/LCIdLe. E mult mai ieftin decat in germanos sau kaufland.