| deea_1980 a întrebat:

Cati metrii de tulle imi trebuie pentru o fusta Tu-tu? Nu vreau sa fie prea lunga, adica mai sus de genunchi.Si cat costa metrul de tulle? Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 metru de tulle.cat costa nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie in jur de 2 metrii, si costa 4 lei si 6 lei ala cu modeledin 7 sau 10 matrii iti faci in jur de 5 fuste

| yellowalien a răspuns:

Depinde cat de "creata" vrei sa fie rochita, am inteles ca in jur de 7-10 metri ai nevoie. Iar preturile difera, de la 2-3 lei la 7-8... Gasesti mai ieftin daca il iei de la un magazin mai "anonim" de tesaturi, asa ca nu te repezi la magazine de mirese sau cine stie ce magazine de firmahee hee.