| duf a întrebat:

Ce apa te ingrasa sau care te slabeste:apa minerala s-au apa plata.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Acum daca si apa ingrasa...

| Wanderer a răspuns:

Apa nu ingrasa sau slabeste. Apa minerala baloneaza iar apa plata nu are nici un efect.

| AmelieIdk a răspuns:

Apa minerala carbogazoasa "te ingrasa". Mai exact acidul iti provoaca gaze ce iti dau o stare de inconfort.happybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...Nu-ti dau raspuns, dar iti zic ce tot mormaie mass-media'beti zilnic 2 l de lichide'. Tragi singur/a concluzia happy

| Berserk1234 a răspuns:

Apa nu ingrasa si nu slabeste... ce ati ajuns oameni buni...

| andreea23_3785 a răspuns:

Apa minerala ingrasa, sau mai bine zis, te umfla. Orice bautura cu acid te ingrasa.

| teiubesnebunule a răspuns:

Apa plata nu ingrasa iar apa minerala nu e prea buna...deci ingrasa cat de cat apa plata te ajuta sa slabesti