| Alasia a întrebat:

Ce cadou ar fi potrivit pentru verisoara mea de ziua ei de nastere. implineste 7 ani.

Răspuns Câştigător
| Lollypop a răspuns:

Pai ii poti cumpara o papusa Barbie daca stii ca le indrageste.Sau daca nu, poate ii place Hannah Montana si ar bucura-o un tricou cu ea, cu parfum sau un ceas. Ii mai poti lua si o ciocolata sau ceva dulce pentru ca stim ca asta le place copiilor.Iti sugerez sa te uiti prin magazine, pentru ca nici eu nu stiam in legatura cu un cadou, si uitandu-ma am gasit ceva potrivit.La multi ani verisoarei talehappy si sper sa ii alegi un cadou ce sa ii placa si sunt sigura ca ii va placea, doar esti verisoara ei.Bafta!happy

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

O rochita de printesa.

| FucktheSystem a răspuns:

Poi un joc gen " Nu te supara frate"
Sau o jucarie mare de plus
Sau niste hainute dragute
Un copil de 7 ani de obicei se bucura cu ce primeste. nu prea are pretentii daca e jucarie e frumos pentru ei happy

| Oxanna a răspuns:

Pai, daca ii palce hannah montana, ia-i o papusa, sau ceva haine, parfum, ceas orice cu ea, daca nu, o bratarica/lantisor de argint cu un medalin colorat, gen floricica, inimioara, sau sunt niste perne maaari cu HM, daca nu o papusa barbie, sau un ursulet amreee de plus( eu asta am primit la 8 ani, si acum il ador).

SUCCES SI LA MULTI ANI!

| zuzumic a răspuns:

Pai are 7 ani o enciclopedie, un pazzal, un set de pictura daca ii place, o bratarica un lantisor. un inel chesti asa care sa o faca sa zambeasca nu uita ca e o varsta la care copii apreciza orice... pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... o bluzita cu Hannah Montana un parfum o bratara o gentuta o carticica sau un dvd cu desene animate.

| pancake_4521 a răspuns:

E si ea una dintre miliardele de fane Hannah?!