| anonim_6495 a întrebat:

Ce cadou i-as putea da celei mai bune prietene?{ne cunoastem de 6 ani}

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Daca va cunoasteti de 6 ani ar fi trebuit sa o cunosti destul de bine incat sa ii iei cadoul perfect.Vezi si tu ce ii place ei cel mai mult. ( poti sa o si intrebi asa simplu )
Multa bafta!

8 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

O pereche de cercei, o bratara, o bijuterie ceva...
e alegerea ta...
gandeste-te la ce ii place sau la ce si-ar dori ea

| Alle15 a răspuns:

Cred ca ceva simbolic, un parfum, un lantisor(daca tii mult la ea si-ti permiti)sau poate o excursie sau o petrecere surpriza!

| LauraGush a răspuns:

Poti sa ii iei un tricou facut la comanda cu best friends si sa pui poze cu voi doua de-a lungul timpului...gasesti in mol de facut la comanda si sunt pana intr-un milion...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am pr ff buna de 3 ani. si eu i-am dat un album in care am pus poze de cand ne-am cunoscut pana in prez si ea il va completa mereu... eu zic ca e un cadou bun... cel putin ii ramane o amintire cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o si tu cei place
si apoi cred ca gestul conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Andrey_3199 a răspuns:

O noapte dulce happyhappy

| Diianaaa a răspuns:

I`ai putea face un tablou cu toate pozele de cand va cunoasteti ...eu cred ca ii va placea foarte mult deoarece este un tablou care ii va aduce aminte de toate lucrurile frumoase petrecuta impreuna.
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat`happy. Bafta!