| lavitzuk a întrebat:

Ce cadou pot sa ii iau unui barbat de craciun?
dar unei femei?

Răspuns Câştigător
| Ade a răspuns:

Femeie=Un fular elegant sau o oja si un ruj si un parfum sau o pereche de cizme sau o geaca sau set de manicheura.
Barbat=O geaca.
Imi dai o fundita?

3 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Unui barbat ii iei o masina, unei femei ii iei un barbat cu acea masina.

Răspuns utilizator avertizat
| mateia a răspuns:

De obicei de Sf Nicolae sa ofera dulciuri, asa ca eu m-am gandit la niste cadouri culinare: o sticla de Limoncello cu paharele de ciocolaya neagra handmade, o sticla de cristal in forma de brad, violoncel sau corabie plina cu grappa, o minge de fotbal handmade din ciocolata alba si neagra. Eu le iau de la un magazin de la piata Floreasca. Intra pe www.saporetoscano.ro si vezi unde sunt

Pentru Craciun poti sa alegi o sampanie exclusivista si niste castane in cafea sau in vin de Chianti, castane in crema de portocale