| Harlow a întrebat:

Ce cadou ai putea lua unui barbat, de Craciun?

Răspuns Apreciat de Editori
| Abysss a răspuns:

Ai uitat sa menționezi dacă este iubitul tău, o cunoștință sau ruda.
Unui bărbat ii poți dărui ceva de îmbrăcat pentru sezonul acesta, ca e vorba de o geaca, un fular mai deosebit etc...
Un parfum, un breloc, un joc asta dacă e gamer, o curea, un portofel, cravata sau papion în cazul în care poarta costum, o sticla de ce bautură o bea ellaughing... Idei sunt dar dacă îmi dădeai mai multe detalii.

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

O bratara de argint.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Un pachet de tigari pall mall albastru fara click s-au niste cipsuri cu sare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sticlă de vin sau șampanie, un ceas, un parfum, un pulover de calitate, o cravată, o carte sau un aparat de tuns.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Eventual vinul sa fie sange de taurwinking

| edit28 a răspuns:

Daca nu sti ce ii place, ce ar folosi sau ce ar vrea, ia un pachet din acela cu sampon/gel de dus/deodorant. Ca aia folosesc toti barbatii si nu va fi irosit.

| IonutPetre12 a răspuns:

Alcool

| MihaiPavel21 a răspuns:

Un parfum

Un set de la NIVEA sau Adidas

Un ceas

O cravată

O sticlă de vin/șampanie

O bluză

O brățară

Sunt multe variante de cadouri ce le poți face unui bărbat dar trebuie tu să stabilești bugetul, adică câți bani pui maxim pentru cadou.

| Alexandru_Valentin_1999 a răspuns:

Ciorapi cu glugă... O să îl dai pe spate