| anonim_4396 a întrebat:

Ce culori se poarta primavara asta 2009?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Din cate stiu maroul nu mai e in trend anul asta.De purtat...se poarta ce cumpara lumea... dar asta nu inseamna neaparat ca e in rand cu moda.Toata lumea cumpara si poarta pantofi cu varf ascutit...desi nu mai e la moda de mult.La fel si cu pantalonii de saten.Nu mai sunt in trend... dar lumea cumpara... iar magazilele isi reaprovizioneaza stocul cu asa ceva...pentru ca trec.Animal print-urile nu se mai poarta...adica maro.auriul...chestii de genu. A trecut vremea lor.
Important e sa te simti tu bine si sa te avantajeze... ce mai conteaza culorile?

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Turcoaz, roz, lila, mov, galben, gri...culorile primaverii culori vesele :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se mai poarta verdele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Galben si roz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Movul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anul asta eu cred ca se poarta movul, albul, argintiul si alte culori aprinse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce se poarta anul asta? de ex:fusta, blugi coloraty

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lila roz verde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anul acesta se poarta culori cat mai calde dar nu in ultimul rand
si alb si negru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti purta ori ce culoare. Trebuie sa ti se potriveasca tie. Iar daca te simti bine ce mai conteaza ce se poarta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca se poarta culorile negru, auriu, rosu si argintiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Movulllll

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mov si negru daca vreti sa va branzati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare se poarta maroul cu roz?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce in delta ploua cel mai putin?

| andryka a răspuns:

"Perioada care tocmai a inceput va fi una a curateniei, a puritatii, a prospetimii. Modelul hainelor trebuie, in primul rand, sa dea senzatia de confort, materialele folosite pentru acestea fiind cele vaporoase si lejere.
Gama de culori folosita pentru garderoba noastra de primavara trebuie sa se axeze pe albastru, verde crud, portocaliu si rosu.

Peste aceste culori, sunt binevenite aplicatiile de orice fel, de la strasuri si paiete, pana la aplicatii metalice si broderii. Sa nu va considerati prea incarcate, pentru ca, in plus, designerii ne permit sa purtam si accesorii, care, spun ei, pot fi numeroase, dar cu bun gust. "

E un articol. (de-al meu)...

| ioana08 a răspuns:

Poy nu stiu...cred ca galben si verde... dar in general cred ca acele culori care sclipesc mulyelaughing

| adinutza2009 a răspuns:

Din cate stiu eu vulorile care se poart ptrimavara asta 2009 sunt griul, albul ( in geleral vulorile deschise)

| adinutza2009 a răspuns:

Maroul, roz, mov, galben..in general albul, griul(culori deschise)

| bea a răspuns:

Albastrul

| d3nysaaa a răspuns:

Gri mov auriu argintiu si culorile deschise:X