| VisSs a întrebat:

Ce culori se poarta vara asta?: funda

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Culori neon electricebig grin albastru regal, violet, lila portocaliu roz aprinshappy galben verde deschis.in fine culori vii.insa conteaza sa te simti tu bine cum te imbraci nu conteaza ce se poarta.:* fundita?

7 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Cele puternice tari sau pale.

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Bleu Marine :-)

| UnuSimplu a răspuns:

Eu sunt maniac cu imbracamintea.nu ma imbrac la moda.ma imbrac cum imi place (stil anii '70-89)

http://www.stilmasculin.ro/2010/02/cum-sa-ti-asortezi-tinuta-dupa-culoare/

www.thesartorialist.com

www.gq.com

De aici ma inspir.nu dai gres! (primul e pentru. barbati.dar vorbeste de culori.deci e si pentru tine)

| UnuSimplu a răspuns:

Iar culoarea anului 2011 e Roz Caprifoi happy

| AnishM a răspuns:

Eu zic ca se poarta culorile cat mai vii.Eu de obicei vara port culori foarte deschise...:p

| Georgi_6200 a răspuns:

Verde.galben si restul culorilor mai deschise!

| alexutzy1 a răspuns:

Nu stiu sigur dar cred ca verde