| Breakingthehabittonight a întrebat:

Stie cineva ce culori se poarta vara asta?

Răspuns Câştigător
| Alien a răspuns:

Vara asta se impune albul, nuantele naturale (bej, ecru, ciocolatiu, bronz, kaki, nisipiu, maro inchis), negrul in combinatie cu alb, combinatiile de inspiratie nautica (alb, bleumarin, rosu) si culorile vii, puternice (galben, portocaliu, albastru cobalt, violet, rosu, verde smarald). Totusi, trebuie sa iti aduc aminte ca, atunci cand purtam culori, conteaza mai putin ce se poarta si mai mult ce ne sta bine. De exemplu, degeaba se poarta roz pudrat, daca tie iti stau bine culorile primare, intelegi.,.,.,.

13 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

In general culori vesele. Hainute cat mai colorate.

Uite aici cateva modele si tendinte:

www.misspretty.ro

| chocolate27 a răspuns:

In trend vara asta a revenit bleumarin-ul, dar si turcoazul este una din culorile veriiwinking Acum depinde ce iti place si tie, eu le ador pe amandoualove struck

| ELD a răspuns:

In privinta culorilor, se impun albul, nuantele naturale (bej, ecru, ciocolatiu, bronz, kaki, nisipiu, maro inchis), negrul in combinatie cu alb, combinatiile de inspiratie nautica (alb, bleumarin, rosu) si culorile vii, puternice (galben, portocaliu, albastru cobalt, violet, rosu, verde smarald). Totusi, atunci cand purtam culori, conteaza mai putin ce se poarta si mai mult ce ne sta bine. De exemplu, degeaba se poarta roz pudrat, daca tie iti stau bine culorile primare.

| MMadalina a răspuns:

Http://octaviancoifan.blogspot.com/......ulori.html
aici poti vedea ce culori se poarta aceasta vara:*:*:*

:* o zi buna:*

| alexutzu00791 a răspuns:

Nu inteleg chestia asta cu purtatul de culoristraight face, ca doar nu se invechesc.

| Iuly006 a răspuns:

Vara asta se poarta culorile tari ca ciclam, turcoaz si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.millionlooks.com/outfits/color-trends-for-spring-summer-2010/
intra aici marile case de moda si ce culoare abordeaza;)

| Mayaaa11 a răspuns:

Din cate stiu alb roz si galben dar nu combinate

| Flore555 a răspuns:

Mai mult violet, alb, bej, ocra si roz

| ADY_5784 a răspuns:

Vara asta se poarta ce culori vrei tu, dar eu iti propun sa porti culori deschise (galben, verde, alb) si sa eviti cat mai mult hainele negrewinking

| Roxuleata a răspuns:

In principal verdele crud si galbenul, coloritul asta al curcubeului e cel mai apreciat si folosit. (si imprimeurile florale in special) pupici:*

| dudixx a răspuns:

Vara asta culorile dominante sunt:verde, galben, alb si altele ...numai ca am vazut ca multe haine sunt cu culori combinate deschise si inchise la culoare...mai pe scurt vara asta se poarta culori combinate