| Piitica a întrebat:

Ce este mai avantajos, sa fii reprezentant oriflame sau avon?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la cine vrea "piata" (clientii, prietenii tai) sa cumpere.(vezi ce firma prefera clientii/prietenii tai)

| AnabellaXD a răspuns:

Din punctul meu de vedere ambele happy

| AntonioDumeIoan a răspuns:

Eu as zice ambele

| Bluee16 a răspuns:

Oriflame,evident, castigi mult mai mult

| Didi13xx a răspuns:

Avon...

| LumiAna a răspuns:

Eu una apreciez mai mult oriflame, deoarece are creme si multe alte lucruri naturiste, pe baza de aloe vera, care chiar dau rezultate si sunt si sanatoase, pe cand multe lucruri de la avon contin chimicale, probabil ca ambele sunt la fel de avantajoase, acum depinde de tine.

| DenisaOriflame a răspuns:

Vorbesc din punctul de vedere al unei persoane care isi doreste foarte mult sa faca bani, trecuta prin multe firme. si oprita la oriflame, pentru ca aici raman cu banuti in buzunar happy. Vrei sa iti spun cum, de ce Oriflame si nu altceva? Contacteaza-ma si vorbim pe chat! happy ID mess: denisaoriflame sau mail denisaoriflame@yahoo.com