| ioana35 a întrebat:

Ce este o florarie online?

Răspuns Câştigător
| Eugen a răspuns:

Floraria online e ca un magazin de pe net unde se vand flori. Poti sa alegi tu ce flori sa foloseasca si sa vezi dinainte cum va arata buchetul. Iar daca persoana respectiva sta departe de tine, poti sa dai comanda sa-I fie florile livrate prin curier, nu e nevoie sa te duci tu sa le iei apoi sa te deplasezi pana la persoana care vrei sa primeasca florile.

5 răspunsuri:
| bubu_7778 a răspuns:

O florarie online este un site prin care poti comanda flori.De exemplu se pot livra flori la domiciliu, reusind astfel sa-ti surprinzi persoana iubita big grin (dai pe spate orice tipa cu asa ceva :p)

| georgehari a răspuns:

Un site de pe care comanzi flori. Este un magazin online util dacă vrei să faci cadou cuiva un buchet, fără a te agita să găseşti în oraş un preţ bun. Vezi pozele de pe site, comanzi, plăteşti de obicei cu cardul şi un curier duce florile acolo unde precizezi tu. Eu am folosit şi nu au fost surprize neplăcute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.florarie.ro este un exemplu.

| Dosinescu a răspuns:

Floraria online este o florarie pe internet care isi expune produsele si acestea pot fi comandate si platite online sau cash si livreaza direct la destinatar sau la tine. Exemplu florarie online: https://www.floridelux.ro