| lorena_1272 a întrebat:

Ce fel de epilator mi-ati recomanda intre Braun si Philips? Care credeti ca e mai bun?

15 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu am Braun, nu-ti fa grija ca amandoua iti dau aceeasi placere(durere) rolling on the floor

| Criiss16 a răspuns:

Braun! Si Philips e bun dar tot mai bun e Braun.happy

| Frogie a răspuns:

Sunt mai multe tipuri si apar din ce in ce mai sofisticate... dar totusi te sfatuiesc Braun...tongue

| dulshe a răspuns:

Fhilips, chiar daca braun este acum mai cautat, dar sa stii ca philips tine foarte mult timp, asa ca gandeste-te sa fie buna calitate, tu crezi ca de ce philips e mai scump ca braun? ca e mai cautat si e si rezistent. Oricum e alegerea ta, sper sa alegi ce crezi tu ca e mai potrivit pentru tine:d.
pa'pa

| bibitza a răspuns:

Eu am Braun si este f bunwinking

| Andreea9311 a răspuns:

Un Philips bineinteles! (cum spunea o reclama) Acum daca am trage linie la cele spuse mai jos constatam ca Braun iese castigator! >big grin

| Klara a răspuns:

Braun, draga;]
da' epilatoru' Goebbels nu exista?

| lia a răspuns:

Este mai bun Braun, dupa parerea mea, am utilizat ambele marci.
Oricum te sfatuiesc sa folosesti ceara, este mai buna decat orice aparat happy

| marsy a răspuns:

Philips. chiar s_a depistat si la o emisiune unde se alegea cel mai bun epilator. sh desigur philips a eshit invingator. Eu tot am philips

| mikiscence a răspuns:

Eu am braun de mai bine de 4 ani si vad ca nu da semne de batranetehappydar nimic nu se compara cu ceara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Braun. daca e neaparat dintre acestea doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Braun si nu ma plang.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Philips.Am avut din amandoua si cred ca Philips e mai finut, mai durabil si (pentru mine) mai putin dureros!

| friedaka a răspuns:

Are dreptate Lia, Braun. Si eu le-am folosit amandoua si Braun-ul a iesit castigator. E cu mult peste Philips. Si nu e nevoie sa-ti iei modelul scump, (tot din proprie experienta) ca nu e nici o diferenta. Cel scump are tot felul de accesorii care mie nu mi-au folosit la nimic.

| mimi_8020 a răspuns:

Philps bine-nteles!