| Kanpeki a întrebat:

Ce laptop imi recomandati? ( unul foarte bun dar nu foarte scump ) big grin

Răspuns Câştigător
| Diana_6039 a răspuns:

Iti recomand laptopul cu firma 'ace' is foarte bune am si eu unul si merge foarte bine. Eu am dat pe el 18 milioane

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.cel.ro/laptop-notebook/?gclid=CI_C0snstqQCFcWQ3wodOEMKJA ai sute de laptopuri, ordonate dupa pret si in functie de ce suma dispui poti alege unul care sa-ti convina. Succes si numai bine!

| supermamici a răspuns:

Ultrabook Dell Inspiron 14z cu procesor Intel; CoreTM i7-3517U 1.90GHz, Ivy Bridge, 4GB, 500GB, AMD Radeon HD7570M 1GB, Microsoft Windows 7 Home Premium DL-272107973

http://bit.ly/1a2oeQV

| beautifulkiss a răspuns:

Buna sa stii ca cea mai buna marca de laptop este cea de la ACER.Stiu asta pentru ca am multi prieteni care au de la ACER si sunt foarte multumitibig grin. Sper ca te-am ajutat.

| Puffu a răspuns:

Eu am TOSHIBA si sunt foarte multumita. Am dat pe el 30 de milioane. Are 4 RAMI si Procesor Intel(R) Core(TM).

| 12345ok a răspuns:

Procesor de 800 ghz 64 rami placa video 64 mb hard 2 gb nu este foarte scump...

| 12345ok a răspuns:

Bine uite ce mi-ai luat eu cu 8 milioane
2 gb rami 2, 80 ghz cpu
hard 250 gb placa video 320 mbhappy