| fantomadinmormant a întrebat:

Salut. Ce calculator imi recomandati(nu laptop)cu hard mare, foarte rapid, pun pentru gaming? nu foarte scump.

Răspuns Câştigător
| BlueEyes a răspuns:

Calculatorul Omni Tech AMD Phenom II X4925 Quad Core am auzit ca e bun.Are 4 Gb RAM si hard disk de 1 terabyte.Coasta cam 700 eurowinking

6 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Uita-te la acest sait:

sunt clculatorele diaxxa si sunt foarte bune mai ales raport pret/calitate. uitate si o sa vezi:)

http://www.cel.ro/calculatoare-desktop/diaxxa/

SUCCES!

| Alex_2741 a răspuns:

Poi asa big grin.

Placa video 512mb sau 1gb NVidia GForce 9700 are un coleg de-al meu din asta. sa ai pixel Shreder sau cum se mai scrie laughing

2 GB pe RAM Dual Core

500 HDD sau 1 Terra daca iti permiti HDD.

Mai bun de atat nu stiu happy monitoru sa fie de 20 daca e prea mare pai nu se vad culorile asa bine tongue

| Michael Imola Jackson a răspuns:

Pai poti lua Dell e foarte super.Are memoria 300 gb si tine bateria 3 ore.Costa 24 de milioane in lei vechi stiu este putin scump dar daca vrei ceva de calitate trebuie sa dai si bani multi.

| Drauzy a răspuns:

Incearca ceva un procesor dual core peste 2200. placa video sa fie undeva intre 7200 sau mai mare. la ram ai putea folosi ddr 3 sau ddr 2, o sursa buna si 2-3 coolere pentru ventilatia sistemului. app platforma xp service pack 2 buna pentru jocuri. astea sunt componentele pc-ului meu si nu e scump daca il iei pe componente. in jur de 1500 lei

| stickere a răspuns:

Salut!AI INCERCAT STICKERELE PENTRU LAPTOP?
Eu am incercat,sunt la al3lea pe laptop.dupa ce il dezlipesc ramane foarte putin

lipici,pe kre il curat cu spirt.ramane impecabil...oricum e bun pentru ca ofera un aspect

placut dar si protejeaza de zgarieturi.kre e interesat de stickere la pretul de 25 lei

(cele mai ieftine de pe piata) la comanda cu ce imagine vreti sau alegeti din galeria mea

contact id: nikelino6@yahoo.com

http://www.okazii.ro/......sebite-la-

comanda.html

| SeRcOoLbOy a răspuns:

Mai bine ii rogi pe parintii tai sati ia in laptop cai mai folositor deoarece poti sa mergi cu el prin excursii sau prin alte locuri si il poti lua cu tine