| Lightmeup a întrebat:

Ce pantofi s-ar potrivi la o rochie gri din dantela foarte eleganta?

7 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

La o rochie foarte elegantă cum zici tu, merg mai bine nişte sandale elegante, cu barete subţiri. Culoarea... roşie. Griul merge excelent cu roşu şi poţi alege, în plus faţă de sandale, şi cerceii tot roşii, sau brăţara, sau, poate dacă rochia o permite, o centură roşie. E foarte classy.

| FitaDeVedeta a răspuns:

Sar potrivi niste pantofi gri, albi sau negri:X:Xcu toc mai mare:X. funda?

| crooxel a răspuns:

Sandale cu toc, sa aiba doar cateva berete (negre - daca alegi tot gri vei parea stearsa)

| starcicky a răspuns:

Balerini...

| minako a răspuns:

Sunt niste pantosi in mall negri cu dantela si eu am rochi cud antela si aia s-ar potrivi super funda plz big grin