| MadaMadalina1234 a întrebat:

Ce parere aveti de converse all star,stiti voi... tenisi din aceia, inalti. As vrea sa imi iau de pe un site care costa 120 de lei o pereche... Daca stiti site-uri unde gasesc mai ieftin,dati-mi-le si mie. >: happy >:
Si apropo, ce culoare as putea sa imi iau? Nu ma pot hotari dintre visinii sau turcoaz. sad
>: >: >: >: >: >:

6 răspunsuri:
| Adnana24 a răspuns:

Daca costa 120 de leu nu sunt originali... Sau daca nu ai nicio problema cu asta sunt destul de ieftini pentru neoriginali. Daca vrei sa sa vezi dac sunt sau nu originali : pe cei originali NU se afla ® pe chestia aia din spate... Cei turcoaz imi plac mai mult si mi se par mai de vara❤️ Spee ca te am ajutat

| MadaMadalina1234 explică (pentru Adnana24):

Inseamna ca sunt originali cei pe care i-am vazut eu! nu au nici un ®winking

| ki4re a răspuns:

Gasesti pe net si la 90, 100 de lei. Dar nici sa nu-ti treaca prin cap ca sunt originali. Am fost in Intersport si sunt 300 de lei o pereche originala. Eu cu 180 de lei mi-am luat niste tenisi Adidas originali.

| Florinela_Florii_1999 a răspuns:

Poti sa comanzi online
Daca ești din Iași si știi unde se afla e-gros poți să-ți cumperi de acolo ai denunde alege
Turcoaz