| coexp817 a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul http://xphones4all.com?
Am tot cautat sa-mi cumpar un telefon si pe site am asta gasit cel mai iesftinn chiar cu aproape 100lei mai ieftine decat pe alte site-uri. Cica telefoanele sunt noi si vin cu garantie, dar plate se face inainte, cu cardul sau direct in cont si apoi imi levreaza telefonul. Imi pare cam dubios pentru ca eu am mai comandat telefoane si alte cele de pe net dar le plateam cand le primeam la posta sau prin curier. Acomandat cineva ceva de pe acest site?

8 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Da tu aproape 100 lei in plus si ia de la un magazin cunoscut, astea cu da-mi tu banii si-ti dau eu mai ieftin da' dupa sunt pentru bolovani.
Ia de la un magazin serios unde stii ca n-ai probleme cu lirarea, cu garantia, poti returna in 10 zile daca nu-ti place, etc.
Bafta

| CataC a răspuns:

Later ediT:
Ia adauga ceva in cos si vezi cat costa transportul, iti dai semaa si de ce sunt cu 100 lei mai ieftine produsele.
http://awesomescreenshot.com/01cvk6k61

| feraryyy78 a răspuns:

Cauta telefoane pe okazii.ro sau pe eMAG.

| Justrollin a răspuns:

Chiar si cu 700 lei mai ieftine la iphonelaughingciudat.+ii cam bate limba romana "- in cazul in care intampnati (((vre- o))) problema aveti dreptul sa faceti o reclamatie"

| ElenaAlexa803 a răspuns:

Salut,in caz ca te mai intereseaza acest magazin online, pot sa-ti spun ca eu am fost multumit de produsele achizitionate de la ei, asa ca daca mai esti interesat ti-l recomand cu toata increderea

| Gheorghe_Florian_1985 a răspuns:

Foarte proasta experienta cu acest "magazin". Am comandat un Nexus 4 pe data de 04.10. 2013 si, desi scria ca este pe stoc cand am sunat sa-mi confirme ( nu te suna nimeni de la ei ) mi s-a zis ca acesta nu este pe stoc si ca va dura pana la 7 zile lucratoare ca acesta sa soseasca. Am fost de acord din cauza pretului ( desi cu 1 milion mai mult puteam sa iau de pe Emag ). Au trecut 2 saptamani si nimic. Am sunat in fiecare zi la ei si intotdeauna mi s-a zis sa astept de pe o zi pe alta iar ultima "bomba" a fost ieri cand mi s-a zis ca trebuia sa ajunga astazi la ei in Bucuresti si cand am sunat surpriza! Produsul nu este in stoc furnizor si sa mai astept pana pe luni - marti. Astazi am inregistrat plangere la OPC si nu ma voi opri pana cand nu voi fii tratat asa cum se cuvine ca intr-o tara europeana ce se supune legilor.

| raduanghel a răspuns:

Salut! Eu mi-am luat iphone5 de pe acest site, (la inceput am fost un pic sceptic in ceea ce privea plata inainte), totul a decurs ok acum sunt in posesia lui.Un dezavantaj sau un cost in plus sa zic ar fi transportul dar si asa tot am iesit mai castigat cu 300-400 ron...