| lolipopfree a întrebat:

Ce parere aveti de tableta de la Apple? Merita? Pareri...

3 răspunsuri:
| ooliveer a răspuns:

Chiar este un produs de calitate, finisajele, designul, calitatea sunetului... toate sunt perfecte happy Iar toate acestea puse in raport cu pretul, cred ca chiar isi merita banii happy

| ClumsyDeer a răspuns:

Este super...touch-ul merge bine este foarte fin si pot spune ca tableta de la Apple este foarte buna. Are o colega de-a mea si mi-a zis ca este multumita de ea. Iti pot da ID ul ei daca te intereseaza mai multe detalii.

| DezdemonaM a răspuns:

Super...si da chiar merita...'