| razvi_8217 a întrebat:

Ce parfum ar trebui sa aleg dintre Acqua di Gio de la Armani si Aqva pour Homme Marine de la Bvlgari

6 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Amandoua miroase bine si persista! eu as opta pentru Acqua di Gio pentru ca e preferatul meu, dar repet, care crezi ca ti se potriveste cel mai bine, care te reprezinta, amandoua sunt foarte bune! baftaa! deci orice ai alege, nu ai cum sa dai gres!

| Mariana199 a răspuns:

Aqva pour Homme Marine de la Bvlgari cred ca miroase mai bine. Le-am incercat pe aman2 si am fost mai multumita de Aqva pour Homme Marine de la Bvlgariwinkingwinking

| MrWrestleMania a răspuns:

Acqua di Gio de la Armani e cel mai buuuuun.

| Cayla a răspuns:

Acqua di Gio de la Armani

| ericbest a răspuns:

Acqua di Gio de la Armani asta e superb funda pls!

| razvi_8217 explică:

Care dintre cele 2 e mai potrivit pentru vara?