| Clara120 a întrebat:

Ce se mai poarta iarna asta?
funda

Răspuns Câştigător
| Mitchi a răspuns:

Tricotajele sunt si calduroase si la moda. Iar cand sunt scoase in evidenta de imprimeuri norvegiene, cu atat mai mult!
Puloverele groase sunt un must iarna aceasta. Da, acum nu mai trebuie sa stai cu spatele gol sau cu bluze deasupra buricului ca sa fii la moda. Ba dimpotriva, se poarta puloverele lungi, cu nasturi sau fermoar si chiar cu o curea sau un cordon in talie. Daca iti plac puloverele scurte, poarta-le cu o bluza mulata pe dedesubt si accesorizeaza-le cu fulare supradimensionate.
Daca esti o fire sportiva, atunci cu siguranta trebuie sa ai in garoba o pereche de pantaloni de trening din catifea si un hanorac cu gluga. Mie una imi place aceasta combinatie.
Ghetutele fac picioarele frumoase, de aceea merg foarte bine cu pantaloni scurti, rochii&fuste mini.Ar fi bine sa eviti sa porti ghetutele cu rochii si fuste lungi. Dresurile plasa dau un aer mai feminin ghetutelor.
Sper ca ti-a fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Austeritatea

| Sconcsiş a răspuns:

Haine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit pe internet si mai ales pe diferite site-uri care vand online. Acolo vezi si diverse combinatii, te inspira: www.misspretty.ro