| catalinutzza1999 a întrebat:

Ce stil de haine preferati eu am mai multe. Darnu prea stiu care e cel mai tare.Ma puteti ajuta"se aspropie pastele si nu sunt foarte hotarata"

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cel mai tare stil e cel care te avantajează pe tine. Nu există cel mai bun stil. Important este să te simţi bine în pielea ta. De obicei e bine să evităm hainele prea largi sau prea strâmte. Stilul meu este o combinaţie între casual şi formal. Ceva suficient de elegant, dar nu prea elegant.

3 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Hm` sport.tricou/maieu, hanorac/sacou si adidasi/tenisi.si da uneori imi place sa ma mai imbrac si elegant.dar asta`i stilu` meu.tongue

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Pai depinde de personalitatea tah...

noi nu putem sa stim mai ales ca nici nu ai poza ca tine la avatar

happy

| ravyALEX a răspuns:

Mie imi place stylul emo