| 1Q a întrebat:

Ce ziceti se merita sa imi cumpar pantaloni astia http://www.aliexpress.com/item/-/1988402691.html
sunt ok, am vazut ca si Connect-r are la fel
Funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca are si connect - r normal ca trebuie sa ii iei.

PS: faci parte din vreun club de gay sau de ce vrei pantaloni de piele cu gauri prin ei

| PeFuga a răspuns:

Daca ti-i iei sau nu e treaba ta. Tu ii porti. Dar faptul ca tu ii vrei pentru ca are si nu stiu ce "vedeta", nu te face decat un penibil superficial. Probabil ai si freza pe o parte si porti pantaloni de trening pe strada laughing