| Darisjke a întrebat:

Ceau! A comandat cineva de pe Temu perioada asta? Intreb ca gen am plasat si eu o comanda recent si mno, vreau sa stiu cam cat ar dura. Fara conspiratii si aiureli gen "am auzit un var de a auzit de la fratele prietenului ca nu mai vine" "e teapa" sau etc.

Intrebare adresata STRICT pentru cei ce au mai interactionat cu site ul. Noroc bun!

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Eu am comandat o lanterna puternica pe Temu in jurul Vinerii Negre trecute si mi-a venit destul de repede (sub doua saptamani, nu mai tin minte precis cat de rapid).

| Darisjke explică (pentru doctorandus):

Ba, sincer si frizeeru meu si a comandat aceeasi treaba )) de fapt el m-a si inspirat sa mi comand de aici...il puteam intreba cat a durat si pe el insa am dat comanda pe lla 9 seara azi si nu i deloc rezonabil sa deranjezi in toiu noptii, stii? da e bine ca ai fost obiectiv si la subiect. inseamna ca cel tarziu intr o saptamana jum. le am

| doctorandus a răspuns (pentru Darisjke):

Nu-ti garantez ca le vei avea la fel de rapid. Temu este n-spe magazine intr-unul, deci fiecare firma in parte lucreaza separat. Si da, pe Temu pot fi tepe. Nu ca Temu insusi ar fi tepar, dar pot apare tepari pe Temu.

| Darisjke explică (pentru doctorandus):

Eu sincer n am auzit pe nimeni si n a fost semnalat niciun caz pana acum din ce am studiat. Plm. am comandat de vreo 6ij de lei. n am ce pierde. da nu mi obosesc capu cu aiureli d astea ca ar putea fi teapa sau ceva. nu mai fi pesimist ca nu se joaca astia...ti am zis, si la frizeru meu i au venit acum vreo luna si a fost ff multumit de lanterna si restul produselor

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Marfa vine din China cu cel mai ieftin mijloc de transport, deci dureaza intre 2 si 4 saptamani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Că orice comanda din China 2-4 săptămâni.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Comandat de trei ori pana acum, astept a treia comanda sa ajunga. De regula dureaza sub 2 saptamini.

| Dragobeta a răspuns:

Mno, am auzit si eu de unii ca tine care intai fac si apoi intreaba cum si ce.

| KovacsB a răspuns:

Temu si aliexpres sunt siteuri pentru morti de foame cu aere ca tine care cumpara chinezarii ieftine si fara valoare.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Da, mi-a venit in 9 zile si acum, si luna trecuta si anul trecut. Scrie si in email ca majoritatea vin asa si poti urmari comanda cu AWB

| Darisjke explică:

Prosti sunteti astia de-ati comentat, sa mor eu ba laughing)
Aveti experienta cu comenzile pe net cum au saracii cu banii?
A dracu papitoi…