| criss:) a întrebat:

Cine este din Timisoara mi-ar putea spune la ce magazin, pe ce strada as putea gasi cizme Ugglove struckmultumesc multhappy.si cam la ce pret

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Crissulica, eu sunt, dar nu am auzit de asa ceva! Dar iti sugerez, daca inca nu ai facut-o, sa treci pe la mall, si vezi la panourile informative de la fiecare nivel, daca, ori la categoria incaltaminte, ori alfabetic, gasesti numele asta, sau, le iei la picior ( in vizita) pe cele mai cunoscute, sau toate!, si, poate ai noroc! Daca nu, cauti pe google, si poate gasesti reteaua de magazine care le comercializeaza! Success! (+, uita-te atenta la tipe, poate descoperi una incaltata cu Uggs, si te duci si o intrebi, firesc, de unde le-a luat!)...

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu big grin
in mall
in etaju 1 parca in magazinu terra nova
sunt foarte frumoase cizmele ugg love struck
am probat si eu o pereche pentru. o prezentare de moda
abia astept maine sa merg pe scena cu cizmele alea:X
bye:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti la famous brands pe parvan in cladirea cu nike si sunt originale ca pret sunt cam scumpe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poti gasi la gang.

| lifeForJesus a răspuns:

Ce inseamna cizme Ugg? Am pierdut eu ceva? E acum la moda?

| criss:) explică:

pentru marioara:nu ai pierdut nimic,
http://www.ugg-ugg.ro/
asta e adresa... cele cardy sunt cele mai dragute:)sper sa ti placa:)

| criss:) explică:

Multumesc pentru sfat, PsihoSex

| criss:) explică:

Mariaioana...scuze nu am citit bine

| criss:) explică:

Am gasitoh go onmultumesc tuturor

| pantofi a răspuns:

Gasesti online pe iPantofi:
http://www.ipantofi.ro/ugg/
Originale UGG Australia incep de la 600 RON