| AlQaeda a întrebat:

Cine imi poate da mai multe detalii despre site-ul www.chinabuye.com?
adica ma refer la faptul daca ati cumparat in cat timp a venit comanda... daca e gratis transportul... si daca a fost nevoie sa platesti taxe vamale.

2 răspunsuri:
| anacolda a răspuns:

Degeaba e gratis transportul daca trimiti banii inainte si nu primesti nimic in schimb. Chinezii sunt specialisti in asa ceva. Multa lume a luat teapa. Nu te sfatuiesc sa trimiti banii altfel decat contra ramburs.
http://okaziitotulredusro.blogspot.ro/

| drasque a răspuns:

Eu am cumparat acum cateva zile o tableta cu 59 $, am platit transportul inca 2$, iar in tara ma astept sa mai platesc inca 15$. Am facut rost si de un cod de reduceri (5 %) tot de la ei, acesta este freecash, comanda vine intre 10-30 zile. Daca nu iti ajunge acasa sau se pierde pe drum iti returneaza banii fara probleme.