| Xperia a întrebat:

Cine imi poate da mai multe detalii despre diteul www.chinabuye.com? Cine a cumparat, in cat timp a venit comanda si pretul trasportului? MUltumesc

Răspuns Câştigător
| psyho a răspuns:

Pt mine este nou site-ul asa ca nu pot spune o parere despre el, insa acum ma uit la haine si mi se par interesante si deloc scumpe.si ce este in avantajul nostru este free shipingul.Pare de incredere site-ul insa nu stiu cata incredere as avea sa cumpar ceva gen laptop sau telefon.