| Lala20 a întrebat:

Cine imi poate spune magazine (din Cluj) de unde pot cumpara patine, cam marimea 39, nu de la Second-Hand, si nici sa nu fie patine pentru patinaj artistic, sa fie de genul: http://images03.olx.ro/......5-noi.jpg. Culori cam asa, inchise, adica nu roz sau altceva pentru copii mici. Sa fie si preturi accesibile. Am vazut in Auchan, dar ma intereseaza daca v-ati cumparat careva anul acesta si imi puteti spune magazinul (Cluj). Mersi!

3 răspunsuri:
| Lala20 explică:

Era vorba de patine!

| nalex2001 a răspuns:

Ia din bucuresti cu 1 milion si sunt calumea de la mol la magazinele de sport bine.