| Riddhima1998 a întrebat:

Cine imi spune cum sa ma imbrac in prima zi de liceu?

Răspuns Câştigător
| stefania98see a răspuns:

În prima zi de liceu, cel mai sigur e să îţi iei un sarafan cu pantofi cu toc (de preferat negri).E şi decent şi cool în acelaşi timp.
Uite un model de sarafan :) :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| amaliaamely a răspuns:

Buna! Ai putea sa itit iei niste pantaloni de bugi stramtii camsa inc arouri negru, albastru sau roz si niste tenis negri sau roz.
SAu niste blugi un tricou roz si tenisi roz.
Sper ca te-am ajutat.happy

| cici96 a răspuns:

Ai putea sa te imbraci intr-o camasa happy cu pantaloni negri sau chiar blugi happy sau ai putea sa iti iei o fustita nu neaparat pantaloni/blugi happy mie imi place foarte mult sa ma imbrac asa chiar daca la mine nu se cere uniforma happy

| Sмιle a răspuns:

Aceasta problema o am si eu, insa am rezolvat-o. Intotdeauna in prima zi de scoala trebuie sa te imbraci cu ceva decent dar totodata elegant, sa arati bine sa te simnti bine, si sa dai bine in fata tuturor, Eu ma imbrac in : blugi, tocuri negre, o bluza cu dantela pe tot spatele si sacou si geanta. Daca ai un liceu in care nu ai uniforma e si mai bine, te poti imbraca in ceva ce iti place, dar tine minte prima impresie intotdeauna conteaza. Succes!:*