| steaua25 a întrebat:

Cine stie de unde pot comanda un inel ca a lui Stefan Salvatore din The Vampire Diaries?

Am gasit pe net pe ebay dar is destul de scumpe si cam greu cu transportu.

eu as vrea sa comand de pe un site ceva din Romania. nu din strainatate.

Multumesc

3 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

laughing Nu exista un inel care daca ai fi vampir(imposibil) sa te pazeasca de ziualaughing
Sorry

| Crinaaaaa a răspuns:

Pai...Inel Stefan - The Vampire Diaries pe CDB'S-asa sa scrii pe google

| L0st24indreams a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php Sper ca nu e prea tarziu ca sa te ajut. Pretul e de 40 de lei ( cu tot cu transport). Are piatra naturala din lapis lazuli si e handmade. Pentru a comanda, scrie un mesaj cu adresa la care sa fie livrat, produsul dorit (inel ca al lui Stefan, in cazul tau) si asteapta sa iti raspunda. Mesajul trebuie sa fie trimis paginii : https://www.facebook.com/made4youhandmadeaccessories