| Emper a întrebat:

Cine stie si a mai comandat de la altex, in cat ar putea veni un colet pana in Pitesti? Mersi + funda

Răspuns Câştigător
| DanyGTO a răspuns:

Pai eu am asteptat dupa un Allview o saptamana....sunt deseori neseriosi. Funda?

3 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Eu sunt din Iasi si mi-a ajuns pachetul de la Bucuresti intr-o zi, la tine ar putea ajunge in 2 ore..cred.

| Emper explică (pentru Userrr):

Au trecut 2 zile de cand am facut comanda dar nimic...sunt 100 km de la Bucuresti si la stare imi scrie doar asta "Comanda procesata partial". Mersi

| WarriorCat a răspuns:

Maxim o sapamana.