| Xx97emalia a întrebat:

Cineva din Iasi care vinde pitoni regali?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Amuzant!

| Simpatic a răspuns:

Incearca in Caracal, daca aceea vand fete cred ca pentru suma corecta pot sa vanda si pitoni! de fapt ce nu vinde omul pentru bani multi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La Copou sau la Ciric. te crezi pe Amazon?
Sau dacă are cineva pitoni acasă, mai spune cuiva?
Încearcă la Vaslui.

| Xx97emalia explică (pentru sadrian46):

Dacă mai are cineva logic ca spune nu e o infracțiune, mai gândiți, nu sunt singurul care a întrebat

| sadrian46 a răspuns (pentru Xx97emalia):

Din câte cunosc, deținerea unor asemenea animale ca animale de companie, este reglementată. Nu știu legea, dar se poate găsi. Nici lei tigri. Ceva șerpi mici neveninoși se poate. Mai sunt unii care cresc vipere pentru colectare de venin, dar presupun că având aprobări legale pentru asta.

| Xx97emalia explică (pentru Xx97emalia):

?‍♀️?‍♀️E Legal sa ai, mai gândește, mai citește, înainte sa scrii asemenea prostii

| Xx97emalia explică (pentru Xx97emalia):

Offf imi este mila de tine

| gabicoo a răspuns:

Dacă nu găsești în Iași vii la Ilișești jud. Suceava. La "Șoimaru" sigur găsești!