| dragonu231 a întrebat:

Cum este posibil?laughing Am abonament am trimis sms la 1314 si in sms am scris "txt setti 94.176.163.63:27015" toate costurile mele de 5 euro au disparut rolling on the floor am incercat si dupa o cartela laughing) si am primit un sms de la numarul 1400 cu mesajul "ati reincarcat cu 10 euro" rolling on the floor)))) laughing) acum 2 min am facut chestia asta. trebuia sa imi ia cativa centi nu sa imi dea credit!

1 răspuns:
| wintage a răspuns:

Da? Serios? Hai sa incerc si eu atunci... ca doar eu sunt fraieru' tau...