| crazyangelforever a întrebat:

Cum imi pot cumpara haine de pe ebay.com?
Cum platesc, daca costa ceva transportul etc?
As vrea si eu mai multe detalii!
Multumes!

1 răspuns:
| babykeykey a răspuns:

Iti trebuie in primul rand card Visa.Plata se face inainte in moneda ceruta.La costul produsului se adauga shippingul, adica transportul.Comanda iti ajunge cam intr-o luna-o luna jumate(depinde de locatie).
Ai grija de la cine comanzi ca s-ar putea sa-ti iei o mare teapa. Ori nu ajunge marfa ori e de foarte proasta calitate.Eu mi-am comandat pana acum de pe ebay numai accesorii iar unei prietene nu i-au ajuns niste cercei si nici nu si-a primit banii inapoi.Deci ai grija! Bafta!

Funda!batting eyelashes