| Niku19 a întrebat:

Cum sa il conving pe tata ca magazinele online sunt la fel ca magazinele din oras. Vreau sa iau ceva de pe eMAG dar el vrea cu orice pret sa-l iau din magazin.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG are o groaza de showroom uri de unde poti ridica comanda.

oricum eMAG e cel mai mare magazin de electronice din Romania, daca nu erau seriosi nu ajungeau pana acolo

| Zaygon a răspuns:

Am o descriere pentru peroanele astea incapatanate: inapoiate.
On topic: poti sa dai comanda si sa pui plata la ramburs si platesti cand vine curierul.
Si sa iti o chestie cu magazinele din oras: m-am uitat pe net asta vara pe altex sa imi cumpar un telefon. L-am gasit si am zis ca ma duc sa mi-l cumpar din oras ca am altex in oras. Cand ma duc imi spun ca ei nu au telefonul in magazin. Vin acasa si ma uit sa vad in care magazin se gaseste din tara. Nu se gasea decat in mediagalaxy la Brasov sau mures. Asa ca i-am dat comanda online. Am comandate de pe net: doua laptopuri, doua telefoane, router, aparat foto bridge plus o gramada de alte chestii pentru alte persoane.
P.s. vezi uita-te pe mai multe siteuri ca emagul umfla preturile.

| Al3xbC a răspuns:

Cumpara ceva foarte ieftin de la ei(casti/mouse sau ceva de genu)si in momentul in care vine acasa ii arati ca au ajuns la destinatie, ca merg etc.si asa il convingi

| Rodrigues a răspuns:

Poti merge cu el intr-un magazin EMAG, iar acolo tatalui tau ii poate comfirma un consultant ca este acelasi lucru.