| anonim_4396 a întrebat:

Cum se asorteaza pantofii de lac cu platforma

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Eu i-as asorta totusi si cu un pantalon cu talie joasa si largi si o bluza pe talie dar cu maneci usor evazate.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ca vaca si baletul...
laughing))))

eileen
| eileen a răspuns:

Depinde de culoare. Merg cu rochite pana la genunchi mai largi in partea de jos, cu fuste pencil si camasute, cu pantaloni nu prea vin bine...asa ca nu ti-i recomand...acum depinde si de marimea tocului.

| Lory_2572 a răspuns:

Cu pantaloni 3 sferturi merg cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ii vad si cu niste blugi inchisi skinny si cu o bluzita mai larguta (gen ie, cum se poarta acum) si cu un lant lung si pandativ. Nu prea ii vad pe zi decat combinati cu ceva simplu, depinde de ocazie. Cu rochite (nu stramte) si cu ciorapi (30-40 den).