| Georgiana_1584 a întrebat:

Cum se face o comanda online de pe site`u http://www.amiclubwear.com/

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Alegi un produs, alegi marimea, cantitatea, culoarea, dai add to shopping bag->checkout->completezi datele (numele, adresa, tara bla bla) si alegi modalitatea de plata care este numai prin card apoi dai continue.mai departe va trebui sa alegi modalitatea de primire a coletului care s-ar putea sa fie prin posta, curier sau sa te duci la ei la firma sa ridici direct [putin cam greu din punctu meu de vederelaughing ]

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Da-i add to shopping bag si pe urma dai checkout tongue