| ECUCI a întrebat:

Cum vi se pare Iphone 4?

4 răspunsuri:
| Funditsa a răspuns:

F. fain dar prea de fite

| DrummerDreams a răspuns:

Cred ca e super.:X

nu il am dar ii destept.winking adica are multe in el

am o prietena care are...si ii super tare...

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Deci petru mine iphone4 mi se pare frumos e un telefon foarte frumos dar cu adevarat de fite. Mie nu-mi place ceva la iphone4 are un semnal atat de bip incat petru asta l-as arunca de la etaj {eu nu am iphone 4 era la unchiul meu } sa nu-ti cumperi i phone 4 ia-ti un iphone 3gs cum am eu da JOS I PHONE4! fundita ca te-am avertizat?

| imprezakid a răspuns:

Cel mai bun telefon. Are touch-ul fin si pe retina se vede perfect.