| romanaols a întrebat:

Cine are iPhone 4? Cum vi se pare? E bun?

7 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Tinand cont ca acesta contine multe piese de la Samsung Galaxy 1 si 2... si are cateva restrictii ar fi mai bun Samsung ul. L-a batut la multe teste si il poti personaliza si utiliza chiar mai usor. Eu iti recomand sa il studiezi pe net in comparatie cu Galaxy

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Eu am ipod,dar e cam acelasi lucru,atat ca nu pot suna de pe el.e bun telefonul,mai ales programul itunes de pe el, prin care-ti bagi jocuri, muzica si aplicati.

| SindyR a răspuns:

Eu am iPHone 4 si sunt foarte mandra de el e foarte bune merita toti banii. Daca vrei sa iti cumperi te sfatuiesc foarte serios sa iti iei MERITA.

| Adrian4123 a răspuns:

E super

| AndreeaRa a răspuns:

Eu sunt multumita de el si chiar cred ca merita.

| Tudyss a răspuns:

Iphone 4 e un telefon excelent, dar 4s-ul e cel mai reusit,toate produsele Apple sunt ff bune, ti le recomand, functioneaza excelent si au o multime de facilitatibig grin

| Deniiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Da. este bun. dar trebuie sa ai grija pentru ca este destul de fragil