| Ella_1816 a întrebat:

Cumparati reviste cu cadouri?

19 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Cateodata cumpar, daca mi se pare cadoul interesant. Am luat Joy cu 2 gloss-uri care mi-au placut si Cosmopolitan (cred?) cu o rochita - maieu rosie, la care mi-am cam luat plasa.

| Lollidella a răspuns:

Dalaughing daca nu au cadou nu cumparlaughing foarte rar mai iau fara cadou big grin
tu?

| Lollidella a răspuns:

@irinaAndreea si eu am luat joy cu alea douahee hee cu ce culoare ti-ai luat? eu alea cu roz love struck

| Lollidella a răspuns:

@ Ella eu am vazut o revista cu rimel si tanti aia mi-a zis ca are si negru si albastru love struck e 3 lei laughing) si stiu ca a mai fost ceva la fel acum 3-4 luni dar era mai scumpa laughing

| 009 a răspuns:

Da da depinde de ce cadou dahappy

| sylvie a răspuns:

Chiar azi mi-am luat o revista (Beau mode Style)cu niste sandalutze de plaja foarte usoarehappy. Interesanta ideea lor in perioada aceastahappy si pretul 15 Ron mi s-a parut chiar normal, avand in vedere ca si revista e ceva mai de calitate si nici incaltaminte numai gasesti acum prin magazine sub 20 Ron.

| Ioana1984 a răspuns:

De ce nu? E o idee foarte buna, sa cumperi cand te gandesti ca te costa si altceva cand vrei spre exemplu sa-ti cumperi o oja sau un tricou sau o agenda sau...sunt bani economisiti pe langa revista. Vreau sa-ti zic ca eu iau mai mult revista pentru cadou decat pentru a o citi.Cumpar si reviste fara cadou, care ma intereseaza, dar majoritatea le cumpar pentru cadou. Tu nu? Bafta.

| Ramona_5995 a răspuns:

Da happy
De ce nu?
Cumparam inainte si de alea fara cadouri, dar acum consider ca sunt bani risipiti, mai ales ca nu le citeam, ci doar luam posterele. laughing

| Ella_1816 explică:

Sunt curioasa ce cadouri vor mai avea revistele din luna august

| Ella_1816 explică:

Oare ce cadouri o sa ne mai pregateasca revistele in luna august?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cumpar reviste de nici-un fel(exceptie facand ghidul tv)hee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe fiecare luna.

| hehehe a răspuns:

Da, de ce nu ?

| DeDii a răspuns:

Eu imi cumpar 2 reviste saptamanal Bravo si Bravo girl daca primesc un cador de la ele e ok daca nu e la fel:X

| florynnaa a răspuns:

Da dar nu ft multe.big grin

| o_fata_dulce:* a răspuns:

Da .uneori

| anonim123_3548 a răspuns:

Da... aproape numaia pe acelea le cumpar big grin