| metropolitan81 a întrebat:

Cunoasteti produsele metropolitan? Ddaca este cineva interesat sa mi lase un mesaj happy

3 răspunsuri:
| blondix_2927 a răspuns:

Eu sunt interesata

| bmcriss a răspuns:

Cunosc produsele si stiu ca sunt bune, asemenea AVON/ORIFLAME cu preturi mult mai reduse.Insa nu cumpar pentru motivul pentru care pretul este redus.Am auzit ca acesta este pentru ca produsele nu sunt in totalitate testate si pot aparea efecte secundare.Nu vreau sa fac reclama negativa, asta este ce am auzit

| caramica a răspuns:

Cine vrea sa stie mai multe despre produsele de la metropolitan si vrea sa devina reprezentant si sa castige sa intre pe roxana_roxana2073@yahoo.com