| anonim_4396 a întrebat:

Cum sunt produsele de la Metropolitan? A folosit cineva?

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Ca si multe ale produse sunt si bune si rele
eu sunt reprezentant si astfel imi permit datorita reducerilor sa incerc aceste produse
dintre toate am fost multumita de anumite rujuri, ojele in proportie de 90% sunt bune toate, fardurile nu au o calitate extraordinara dar, merg - parfumurile isi pastreaza destul de bine mirosul intreaga zi, sapunurile lichide sunt asa si asa, sampoanele destul de bune, nu mi-au placut balsamurile, cremele bune, rimelul asa si asa, gelurile de dus bune, pasta de dinti nu prea buna, produsele pentru bebe asa si asa, vopseaua de par bunicica - depinde ce nuanta doresti (uneori s-ar putea sa iesi diferit) in general nuantele inchise sunt ok, cel mai mult ma incanta bijuteriile sunt ieftine si dragute (unele sunt chiar semipretioase)

21 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sunt ok... Parfumurile cele la sticluta mica (de 25 ml parca) sunt foarte bune. Isi pastreaza foarte mult mirosul... Mi-au placut foarte mult gloss-ul de la isabelle dupont. cel cu slipici... Are o textura foarte faina, se aseaza foarte bine pe buze si e placut... Si are un pret ok.

cami
| cami a răspuns:

Exact ca cele de la Avon sau Oriflame...produse cosmetice happy...deci intelegi ideea. unele sunt bune si avantajoase. iar altelele.scumpe si...oh go on

| mary_9593 a răspuns:

Eu am folosit produse de la Metropolitan [ produse cosmetice (rujuri; lacuri; fonduri de ten; sapunuri lichide) si parfumuri ] si sincer am fost multumita de rezultatul lor. Am auzit ca produsele contin ingrediente din Franta si Elvetia, si sunt ambalate in Polonia, Bulgaria, Turcia in recipiente din China.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am folosit sunt ca cele de la avon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac produsele de la metropolitan.de asta sunt si reprezentant.si plac si clientilor mei.cine doreste sa se inskrie ma poate contacta la id craytweety_deeya...tongue:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti interesata poti intara pe id ul metropolitan_info1 ...si putem discuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ti-le recomand...sunt mai proaste calitativ decat cele gasite pe tarabe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

METROPOLITAN SELECTION comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe.
Produsele sunt de calitate si la preturi relativ mici. Ofera un sortiment variat de produse si introduce noutati si produse interesante in mod constant, unele produse unice pe piata. De asemenea prin recrutarea altor persoane ce doresc sa vanda produsele noastre primiti bonus pentru fiecare nivel al retelei create de dumneavoastra. Castigati mai mult, cu un program flexibil!

Daca doresti sa-ti rotunjesti venitul intr-un mod placut intra pe www.ctg.ro aici vei gasi mai multe amanunte castiguri 30% si chiar mai mult iar la persoana care te-a recomandat trece PGXkKwmU (exact la fel).
Iti doresc mult succes si contacteaza`ma pentru alte lamuriri

Pentru a vedea un catalog tiparit accesati :http://shop.metropolitans.ro/catalog_web/
Pentru mai multe detalii contactati-ma la : dragutzic_geo_2007@yahoo.com

Eu una sunt multumita, preturile sunt acceptabile iar daca devii reprezentant ai multe avantaje, iti poti comanda produse numai pentru tine si prietenii tai... e extraordinar :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt super. mai ales parfumurile-sunt ieftine si persistente:X- iar fadrurile sunt foarte bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca pentru cine se respecta catusi de cat aceste produse sunt niste porcarii. Imi displac total.Folosesc produse LR si acolo pot zice ca e intr-adevar vorba de produse de calitate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Folosesc si eu si sunt bune cremele, gelurile de dus, samponurile dau rezultate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa-ti spun, comercializeza si produse bune si produse care, nu neaparat ca nu-si merita banii, dar nici nu poti sa te dai in vant dupa ele. Sunt reprezentant de aproximativ 6 luni si, evident am folosit si eu o parte din produse. Pentru restul produselor o sa-ti impartasesc opinia clientlor mele. Cel mai bine, la mine s-au vandut bijuteriile, parfumurile, gelurile de dus si cremele de main( in special cea cu ulei de masline). Parfumurile, chiar tin si au mirosuri placute. Ti-as recomanda si ojele si rujurile, in special cele 2 in 1, dar sa stii ca nu prea bat nuantele cu cele din catalog. Vopseaua de par am folosit-o personal, a fost ok ca si culoare, dar are un puternic miros de amoniac, cu toate ca nu mi-a ars parul. Personal nu am fost multumita de rimelul CA1183 si tusul Isa 23. Daca vrei torusi sa incerci produsele metropolitan, ti-as recomanda sa le achizitionezi direct tu si nu prin reprezentant, astfel o sa obti un pret cu 25% mai mic decat cel de catalog. Daca vrei, poti folosi codul meu pentru inscriere : CSkjLW7k ( trebuie scris exact asa cum l-am scris eu). Daca vrei mai multe detalii, id-ul meu de mess este c.sim33

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu am folosit s nu-s prea bune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ADINA.Eu folosesc produsele de la metropolitan. Si sunt bune. loredana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu am folosit si cred ca si tu ar trebui sa incerci au niste produse superbe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce pot spune produsele de la metropolitan mie una mi s-au parut foarte bine eu sunt reprezentant si e clar imi pot permite produsele la o reducere minima/maxima depinde de produs pana acum mi s-au parut foarte bune si foarte vandute asta probabil si din pricina preturilor nu st nici pre mari nici prea multi din cate se vede si le poate permite majoritatea eu va sfatuiesc sa le folositi st ft bune nu evitati sa va inscrieti ca reprezentant online totu` mere ok si e simplu.bafta! pup

| Mary592 a răspuns:

Vopseaua de par de la Metropolitan e foarte buna, a trecut o luna, mi-a crescut parul natural ca se vede la radacina, si eu inca mai am rosul pe care l-am avut atunci cand m-am vopsit, si, de obicei, rosul se duce foarte repede.
Dar, mirosul e prea puternic, a trecut o luna, cum spuneam, si inca imi mai miroase putin parul, doar putin.

| nytro3 a răspuns:

Destul de bune si mai ieftine comparativ cu Avon. Ca reprezentant ai doua avantaje principale: iti cumperi produse cu discount si daca ai cui sa vinzi scoti si un profit. Am un an in sistem si nu am avut decat o problema pana acum, dar care banuiesc eu ar fi fost din vina celor de la Posta. Merita efortul!

| miha3lala a răspuns:

Produsele Metropolitan sunt exceptionale! Sunt produse bio, foarte bune si foarte ieftine! Sunt reprezentant si le folosesc tot timpul! Eu sunt foarte multumita de ele! Pentru a vedea catalogul click aici: http://shop.metropolitans.ro/catalog_web/ Pentru a va creste venitul considerabil in scurt timp,accesati urmatorul link: http://shop.metropolitans.ro/catalog/create_account.php folosind codul de reprezentant: PMlj4urY . Produsele Metropolitan mi-au schimbat viata!
Le recomand cu incredere! Succes!

| mmm a răspuns:

Incercati-le! Sunt bune, cei drept nu toate(cele din gama kalea, nu!) Parfumurile va sfatuiesc sa cumparati cele de 30 ml, deoarece sunt apa de parfum si sunt mult mai concentrate, automat rezista mai mult.Bijuteriile sunt frumoase dar prea deschise, spun ei ca sunt placate cu argint, ar insemna ca nu coclesc.
Pt. cei interesati de a deveni reprezentanti METROPOLITAN, pot folosi codul meu MMAlPm36.

| iza87 a răspuns:

Cum spunea si Auran, ca reprezentant ai posibilitatea sa incerci mai multe produse, iar calitativ consider ca in oarecare masura sunt la fel ca si cele de la Avon/Oriflame. Ce difera mult este pretul, care este mult mai mic spre deosebire de celelalte produse de la firmele mentionate mai sushee hee Insa afacerea este profitabila si ai ocazia sa-ti maresti cat de cat veniturile.Pentru cine doreste sa se inscrie, puteti folosi codul MGjaiXRLwinking.